Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü
 

 

YARIŞ PROGRAMLARI

Yarış Programları İçin Tıklayın !

 

 
2015 OPTİMİST TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SİNOPTA
Türkiyenin en geniş katılımlı yelken yarışı bu yıl 15-21 Haziran arasında kulübümüz ev sahipliğinde ilimizde düzenleniyor. Ana sponsorlarımız Sinop Valiliği ve Sinop Belediye Başkanlığına sonsuz teşekkürler. Daha fazla bilgi için burayı tıklayınız..
YENİDEN MERHABA
Uzunca bir aradan sonra sitemizi güncellemeye başlıyoruz.Yeni ve güncel haberlerimizle görüşmek üzere..
OLİMPİYATLARDA YARIŞAN İLK SİNOPLU
2012 Londra Olimpiyat oyunlarına katılan yelken milli takımına seçilen sporcular arasında Sinoplu Mustafa Çakır bulunuyor . Yelken sporuna Sinop Karadeniz Yelken Kulübünde başlayan Mustafa Çakır üniversite çağına gelinceye kadar kulübümüz adına yarışarak madalyalar kazandı.Şimdi Heybeliada Susporları kulubü sporcusu olan Mustafa Çakır 27 Temmuz -12 Ağustos 2012 tarihleri arasında gerçekleşen Olimpiyat Oyunlarında Laser standart sınıfında ülkemizi temsil etti.
DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI YEMEĞİ
Geçen yıl düzenlemeye başladığımız ve geleneksel hale getirmeyi umduğumuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlama yemeğimiz 3 Temmuz 2012 saat 20:00'de kulüp lokalimizde yapılacak.Kayra katılımcılarıda yemekte bizlerle olacak.Tüm yelkenci,denizci dostlarımızı bekliyoruz.
KAYRA YENİDEN BAŞLIYOR
Marmara Açıkdeniz Yat Kulübü'nün, altıncısını bu yıl düzenlediği, Karadeniz limanlarını yat turizmiyle tanıştırma gezisi KAYRA 2012, 24 Haziran 2012 tarihinde başlayacak.
SEYDİ ALİ REİS 2012 KURS PROGRAMI BAŞARI İLE DEVAM EDİYOR
Üç yıl önce başladığımız İlköğretim okulları arası Seydi Ali Reis Kupası'nın 2012 kış kursu tamamlandı ve iskele çalışmaları devam ediyor. 26 Mayıstan itibaren okul saatlerinden sonra 16:00 - 18:00 arasında deniz eğitimi başlayacak. Okulların tatil olmasından sonra eğitime pazar hariç hergün en az 3'er saat devam edilecek. Bu sene 7 ilköğretim okulundan 24 yelkenci adayı ile başlanan eğitim çalışmaları Haziran sonuna kadar yoğun bir şekilde devam edecek. Eleme ve Fiinal yarışlarından sonra 4 Temmuzda kazanan okul ve öğrenciler ödüllerini alacaklar.
Tüm Haberler
 
 
ANASAYFA | SKY HAKKINDA | TARİH/COĞRAFYA | YELKEN OKULU/ADB SINAVI | PROJELER | FOTOĞRAF VİDEO ALBÜMLERİ | PUPA YELKEN| İLETİŞİM
SİNOP KARADENİZ YELKEN KULÜBÜ
Adres: Gazi Caddesi, No: 36, 57000 Sinop - Türkiye
Tel: 0368 260 42 10 Faks: 0368 260 42 10  Email: info@sinopyelken.org
 
Bu Sitenin Web Sitesi Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Gerçekleştirilmiştir.