Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü
 

Yelken Okulu - Yelken Eğitimi - Temel Denizcilik Eğitimi

Yetişkinlere denizcilik ve yelkencilik eğitimi verilmesini amaçlayan bu proje kapsamında okulun ihtiyaç duyduğu eğitim teknesi, ekipmanları ve kadrosu 2007 yılında tamamlandıktan sonra günümüze kadar 265 yetişkin'e eğitim verildi.

Günümüz koşullarında 1-2 haftalık uzun süreli ve çok katılımcılı kurslara telep azalmıştır. Bu nedenle  yeni sezonda katılımcıların okulumuza iş veya okul yaşamlarından ayırdıkları 2-3 günlük izin veya haftasonu sürelerinde katılmaları hedefleniyor.
 
En az 3 en çok 5 kişilk ekipler için kısa süreli ama yoğun eğitim alternatifleri sunuyoruz. Böylece yarım gün tatil, yarım gün full eğitim yaparak kısa bir sürede ve sıkılmadan daha faydalı bir eğitim alabiliyorlar.

Amatör Denizci Belgesi almak isteyen ekipler için,  ADF den sınav günü alınıp eğitim takvimi ona göre ayarlanıyor. Eğitimden hemen sonra kulübümüzde çevrimiçi sınav yapılıyor ve ADB belgesi için gerekli evrak işlerinin takibi okulumuzca yürütülüyor. 

Sinop dışından gelen ekiplere konaklama, yemek  ve rehberlik hizmetleri sağlanmaktadır. Her zaman olduğu gibi Üniversite öğrencileri ve üniversitelerin yelken takımlarının okulumuzda belirli avantajları vardır.

Ekip oluşturmadan yapılan bireysel eğitim ve sınav başvuruları Yelken Okulu yönetimi tarafınca değerlendirilip birleştirilerek özel ders programı ve sınav tarihi belirlenir.  

 

   

Yetişkinler yelken eğitimi / derslik

 

 

Denizde eğitime çıkarken   

Usturmaça nasıl bağlanır ?

 
 
 
ANASAYFA | SKY HAKKINDA | TARİH/COĞRAFYA | YELKEN OKULU/ADB SINAVI | PROJELER | FOTOĞRAF VİDEO ALBÜMLERİ | PUPA YELKEN| İLETİŞİM
SİNOP KARADENİZ YELKEN KULÜBÜ
Adres: Gazi Caddesi, No: 36, 57000 Sinop - Türkiye
Tel: 0543 1923 057  Email: [email protected]
 
Bu Sitenin Web Sitesi Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Gerçekleştirilmiştir.